luxusní ozdoby

Svatby

Nabízíme místo pro Váš výjimečný den. Jedná se o možnost prožít svůj velký den ,,D“ v přírodě, kde zajistíme romantiku a nezapomenutelný zážitek. Svěřte svůj svatební obřad do rukou profesionálů.

Vybereme pro Vás to pravé místo k vyfotografování svatebních foto, narozeninových a rodinných snímků nebo Vaší malé ratolesti.

Nabízíme výzdobu i výrobu svatebních dekorací a aranžmá dle vlastních požadavků nebo již z připravených návrhů. Snažíme se, aby každý výrobek byl originálem a výjimečný.

Nabízíme výzdobu večírků, banketů nebo oslav, kde máte na výběr z několika dekorací, které Vám rádi zapůjčíme nebo si je v případě zájmu můžete zakoupit

Nabízíme Vám možnost konzultace vlastního nebo našeho návrhu svatebních a společenských událostí. Jedná se o výzdobu svatebních či společenských akcí.

Nabízíme možnost výuky výroby a použití různých dekorací a aranžmá. Zdobení a výroba květů z látky, použití stuh, organz, větviček a další. Vše Vás s radostí naučíme.

Nabídka návrhu a výroby svatebních dortů. Nabízíme i dorty dekorativní o rozměrech 120x80cm, zdobené podle tématu (svatební, dětský, narozeninový).

Nabídka sortimentu elektrického osvětlení k pronájmu či prodeji na svatbu nebo jinou slavnostní příležitost. Určitě Vás naše nápady zaujmou.