luxusní ozdoby

Vánoce

Široká nabídka vnitřního a venkovního vánočního LED osvětlení v různých barevných variacích a tvarech. Příslušenství k uchycení (přísavky, držáky).

Zelené i zdobené (bílé a zasněžené) vánoční stromky v mnoha výškách a tvarech. Z různých výšek od nejmenších 20cm až po ty největší do 3,6m si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zdobené i nezdobené girlandy v různých délkách, větvičky na dekorace a aranžování, zelené a zdobené adventní věnce, vánoční růže, hvězdy a pugety.

Nabídka různých druhů plastových ozdob v průměrech od 2,5cm do 10cm, množsví tvarů (komety, hvězdy, rampouchy apod.), s dekorem i bez dekoru, lesklé i matné, špičky na stromek.

Nabízíme velké množství skleněných ozdob. Koule na zavěšení, čajovou svíčku i svítící, andělé v různých provedeních, stromky, svícny a další.

Nabídka okenních fólií a samolepek v různých velikostech a tvarech. Na okna statické bílé, barevné nebo se třpytem. Samolepky v 3D provedení, obyčejné na dřevo a na stěny.

Řetězy a lamety v různých barvách a délkách, andělské vlasy v různých barvách.

Zákazníci si mohou vybrat z velkého množství stuh, mašlí, organz, vánočních ubrusů a látek v nejrůznějších barvách, šířkách, délkách a dekorech.

Široká nabídka keramických vánočních doplňků na postavení i na zavěšení v různých barvách, dekorech a tvarech. Svícny na čajovou svíčku i vonný olej.

Přírodní i barevné dřevěné dekorace, postavičky na zavěšení i postavení. Slaměné dekorace různých tvarů a provedení, špičky a girlandy, přírodní i barvené.

Lucerny se sklem i bez skla, drátky, bodce a rolničky. Všechny produkty z této kategorie jsou k dispozici v různých barvách a velikostech a tvarech.

Stojánky na vánoční stromky na různé průměry, vánoční vůně (františky a purpura) a háčky od tuzemských dodavatelů.